Miletić: Bio je penal!

> 12:40

Partizan nije uspeo u četvrtak da stekne prednost pred revanš sa Bešiktašom u Istanbulu, njihov duel u Humskoj završen je rezultatom 1:1, a možda bi sve izgledalo drugačije da je u 51. minutu Mirkovićev tim uspeo da povede.

BL - Naši "gastarbajteri" danas na terenu

Šta se tada dogodilo, u izjavi za Žurnal objasnio je levi bek Partizana Nemanja G Miletić koji smatra da su crno-beli tada bili oštećeni za jedanaesterac.

'Kvarežma je loše primio loptu, uzeo sam mu je i nastavio ka golu gostiju, Portugalac me je šutnuo po levoj nozi, 'bubamara' je otišla u gol-aut. Bio je faul, na žalost, sudija nije video...'', izjavio je Miletić.

On žali i zbog primljenog gola, odmah posle vođstva crno-belih, kao i za još nekoliko propuštenih prilika Partizana u drugom poluvremenu, ali veruje da će i realizacija biti boja u revanšu.

Utisak je da ga Bešiktaš nije impresionirao i veruje u uspeh u Istanbulu.

''Imaju pet-šest zvučnih imena, ali tim igra utakmicu, ne dva – tri pojedinca. Sve u svemu, nije neki rezultat, ali imamo nadu za revanš, hoćemo da ih iznenadimo u Istanbulu i prođemo dalje'',zaključio je Miletić.